Tel: 444 9 826
Tel: 0212 241 44 63
Whatsapp:0 554 710 57 00
Genel

Çene Kemiği Erimesinde Mucize Tedavi

Diş eti iltihabı, uzun süreli protez kullanımı, diyabet gibi sorunlar sebebiyle eriyen çene kemiği, devrim niteliğindeki Box Teknik yöntemiyle yeniden yapılıyor. Dünyada yalnızca 5 klinikte uygulanan bu yöntem Türkiye ‘de Tanfer Klinik uzmanlığıyla uygulanmaktadır.

 

Çene kemiği erimesi uzun zamandır tedavisi mümkün olmayan ve kişilerin yaşam kalitesini düşüren bir sorundu. Çünkü çene kemiğinde erime olan kişilere diş protezi yapılamadığı gibi, implant tedavisine de olanak sağlamıyordu. Dolayısıyla genetik, yanlış beslenme, ağız hijyeninde eksiklik gibi birçok sebepten kaynaklanan diş kayıplarının yerine yenisi yapılamıyor ve bu da sağlık konusunda pek çok hastalığa davetiye çıkarıyor, kişilerin yaşam kalitelerinde büyük bir düşüşe sebep oluyordu.

 

Tüm bunlar Box Teknik yöntemiyle artık geride kaldı. Box Teknik ile çene kemiği eriyen kişilere önce yapay çene yapılıyor, ardından da implant yöntemiyle eksik olan dişler tamamlanıyor. Box Teknik ile yapay çene uygulaması dünyada yalnızca beş ülkede yapılıyor. Amerika, Peru, İtalya ile birlikte Türkiye- İstanbul da bu beş ülkeden biri. Ağız ve Çene Cerrahı Dr. Nihat Tanfer Box Teknik yöntemini dünyada başarıyla uygulayan doktorların başında geliyor. Öyle ki, derdine deva arayan sayısız hasta, Balkanlar’dan, Avrupa’dan ve hatta Avusturalya gibi dünyanın diğer bir ucundan bile kalkıp İstanbul’a, Dr. Nihat Tanfer’e gelerek tedavi oluyor ve yeniden gülebilmenin mutluluğuyla ülkelerine geri dönüyorlar.

Previous ArticleNext Article

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir